W Marketin9 zależy nam na tym, żeby każdemu korzystało się z naszej platformy jak najlepiej. Aby dostarczać komfort użytkownikom, trzeba nadążać za ich potrzebami i cały czas udoskonalać funkcje narzędzia. Tym razem postawiliśmy na zmiany w widoku reklamodawcy!

Co nowego?

 

Pierwsza modyfikacja dotyczy flow zamówień. Od teraz możesz w każdej chwili sprawdzić dokładny status swojego zamówienia. Dodatkowo wygodnie przejrzysz wszystkie artykuły i zgłosisz uwagi do poszczególnych tekstów. W tym samym miejscu zaakceptujesz publikacje, co znacznie przyspieszy zarządzanie contentem.

Bardzo ważne jest to, że Twoje stare zamówienia nie znikają. Wszystkie dawne publikacje znajdziesz w zakładce Archiwum Zamówień. Nie martw się zatem, że od teraz we flow widzisz jedynie nowe artykuły. Nasz system zachował również realizacje z przeszłości.

 

 

Ponadto ulepszyliśmy czat na platformie. Teraz możesz być w nieustannym kontakcie z moderatorem i wydawcą. To Ty decydujesz, jak będzie wyglądać komunikacja w zespole. W komunikatorze zobaczysz zmieniające się na bieżąco aktualizacje statusów.

Platforma wróci do pełnego działania jutro (08.12) w godzinach wieczornych, w międzyczasie zapoznaj się ze zmianami które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne, to skontaktuj się z nami za pośrednictwem e-maila help@marketin9.com. Jesteśmy po to, by Ci pomóc i chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Po co te zmiany?

W Marketin9 dokładamy wszelkich starań, aby obsługa zamówień była jak najprostsza. Nowe modyfikacje sprawiają, że interfejs jest bardziej intuicyjny, a każde zlecenie zrealizujesz jeszcze szybciej. Mamy nadzieję, że wszystkie funkcje i odświeżona szata graficzna przypadną Ci do gustu.

Wypróbuj nowy widok reklamodawcy i przekonaj się, jak łatwo zarządzać zleceniami!

  • Innowacyjny, przejrzysty interfejs;
  • Śledzenie statusów zamówień;
  • Proste zgłaszanie uwag do artykułów;
  • Szybka akceptacja publikacji;
  • Dostęp do starych zleceń;
  • Ulepszony czat z moderatorem i wydawcą.

Dziękujemy za korzystanie z naszych usług. Zmieniamy się dla Twojej wygody. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Konrad Kraska

at

You will also like

Cyber Monday Deals at marketin9 in 2023

DEAL No. 1. 25% account top-up 1) Log in to your marketin9.com account 2) Deposit the amount of min. 100$ and we will top up your account with 25% additional...

READ MORE

E-commerce Day – nowa konferencja dla branży e-commerce – 26 października 2023 Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej

E-commerce Day🎉 to wyjątkowe wydarzenie w samym centrum Warszawy, zrzeszające praktyków z branży e-commerce oraz...

READ MORE
Orion Woman

Orion Woman – nowe wydarzenie dla kobiet z branży digital marketingu

Orion Woman to nowa, inspirująca inicjatywa mająca na celu zbudowanie społeczności kobiet z branży digital marketingu. Ideą...

READ MORE

Sign up for free to newsletter

Receive Information About Content Marketing News
About Current & New Website Partnerships